Najczęściej zadawane pytania

Czy jeśli nie mam ukończonych 18 lat to mogę podjąć się współpracy?

Tak, nie musisz mieć ukończonych 18 lat ,żeby rozpocząć współpracę pamiętaj jednak ,że jeśli jesteś osobą niepełnoletnią Twój rodzic lub opiekun prawny musi wyrazić zgodę na naszą opiekę.

Jak wygląda dieta?

Dieta to indywidualnie ułożony jadłospis dostosowany do Twoich preferencji żywieniowych i celów. Plan żywieniowy układany jest na podstawie ankiety to na jej podstawie ułożę dla Ciebie jadłospis. Oczywiście dodatkowo znajdziesz informacje o kaloryczności Twojej diety, rozkładzie makroskładników i ilości różnych produktów oraz zamienników!

Czy można zapłacić w ratach za współpracę?

Za współpracę możesz zapłacić z góry albo wybrać opcję płatności ratalnej tylko wtedy proszę napisać na email rutkowskirafal21@gmail.com

Czy do zamówienia otrzymam fakturę VAT?

Tak, wystawiam pełne faktury VAT. Faktura zostanie do Ciebie przesłana po dokonaniu zamówienia, jedyne co musisz zrobić to uzupełnić odpowiednie pola w formularzu zamówienia.

Gdzie zarejestrowana jest Wasza firma?

Firma Rafał Rutkowski Ruciak zlokalizowana jest pod adresem: Hiszpańska 5 lok. 13, Wrocław, dolnośląskie. Numer Identyfikacji Podatkowej naszej działalności to: 8943135278.

Z jakimi problemami zdrowotnymi prowadzisz ludzi?

Prowadzę osoby m.in. z chorobami tarczycy ,insulinoopronością cukrzycą typu 2, nadciśnieniem celiakią ,nietolerancjami i alergiami pokarmowymi. Jeśli mają Państwo problemy zdrowotne to proszę wybrać pakiet Vip. Jeśli potrzebujesz szczegółowej informacji proszę dzownić pod numer 513-505-960. Musimy pamiętać że w większości przypadków dieta i trening nie zastąpią odpowiedniego leczenia.

Ile mniej więcej kosztuje dieta i czy produkty są dostępne w każdym sklepie?

Produkty na których układam dla Państwa jadłospis są dostępne w każdym sklepie zawsze staram się bazować na normalnym jedzeniu. Jeśli chodzi o cenę ile trzeba wydać na produkty to jest to zależne od kaloryczności diety ale nie są to duże wydatki. Myślę że kobieta której zależy na redukcji tkanki tłuszczowej jest wstanie zmieścić się w 400/500zł.

Czy muszę stosować suplementy?

Oczywiście, że nie prywatnie nie jestem wielkim fanem suplementów. Uważam, że przy dobrze zbilansowanej diecie suplementacja powinna być ograniczona do minimum.

Czy jeśli nie mam sprzętu to mogę podjąć się współpracy?

Oczywiście, że tak wszystko ustalam na podstawie ankiety i tam dokładnie mi opisujesz jaki masz sprzęt. Mogę na start ułożyć plan treningowy oparty o ćwiczenia z masą ciała.

Czy mogę napisać jakich produktów nie lubię?

Oczywiście ,że tak wystarczy opisać dokładnie wszystko w ankiecie a ja to uwzględnię. Dodatkowo mogę ułożyć jadłospis oparty na produktach które najbardziej lubisz.

Gdzie odbywają się treningi personalne?

Aktualnie na terenie Wrocławia jest możliwość dojazdu do klienta i przeprowadzenie treningów domowych. Mam różne lokalizacje i jestem wstanie dostosować się do Moich klientów. Wystarczy zadzwonić pod numer 513-505-960 i dopytać o szczegóły.

Czy muszę robić badania przed współpracą?

Nie jest to wymagana, ale oczywiście warto zrobić podstawowe badania. Lista badań jakie warto wykonać przed współpracą (morfologię krwi, panel tarczycowy, stężenie glukozy, lipidogram, Pakiet badań rozszerzony badanie ogólne moczu, lipidogram, TSH, fT3, fT4, przeciwciała przeciwtarczycowe, żelazo, transferyna, ferrytyna, cukier, insulina oraz krzywa cukrowa i krzywa insulinowa, testosteron, estradiol, prolaktyna, LH, FSH, elektrolity, próby wątrobowe, witamina D) Musimy pamiętać,że w razie złych wyników badań to lekarz będzie stawiał diagnozę i decydował o dalszym leczeniu.

Czy mogę zrezygnować ze współpracy po miesiącu?

Oczywiście, że tak nie ma obowiązku przedłużania współpracy jest to tylko i wyłącznie Państwa wybór.

Czy będąc na diecie czasami mogę pozwolić sobie na alkohol lub pizzę?

Uważam, że w rozsądnych ilościach wszystko jest dla ludzi i spokojnie możemy to wliczyć do naszego zapotrzebowania kalorycznego.

W jaki sposób mogę opłacić zamówienie?

ZAMÓWIENIA MOŻNA OPŁACIĆ POPRZEZ SYSTEM PRZELEWY24 ,PAYPAL ,BĄDŹ WPŁATĘ BEZPOŚREDNIO NA NASZE KONTO BANKOWE. PŁAĆ NAJBARDZIEJ POPULARNYMI I BEZPIECZNYMI METODAMI PŁATNOŚCI ZNANYMI NA CAŁYM ŚWIECIE. ZAPEWNIAMY BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW OD MOMENTU KLIKNIĘCIA "KUP TERAZ" PO DOSTARCZENIE. Tutaj podaje Numer konta jeśli nie chcą Państwo korzystać z dostępnych opcji 54 1140 2004 0000 3102 7823 7634 .

Mam inne pytania, gdzie mogę kierować zamówienie?

Napisz na rutkowskirafal21@gmail.com odpowiem na każde twoje pytanie.