Współpraca

799 zł

Dieta + plan treningowy (Prowadzenie Online 3 miesiące)

Czas realizacji planu trwa do 7 dni roboczych, po odesłaniu do mnie kompletnych informacji drogą e-mail (ankiety, pomiarów oraz zdjęć sylwetki tutaj wybór należy do Ciebie nie jest to obowiązkiem). Ankieta zostanie wysłana automatycznie po opłaceniu zamówienia. W tej opcji mamy do wyboru plan treningowy do domu bądź na siłownie oczywiście uwzględniający cele podopiecznego. Zawsze biorę pod uwagę Twój stopień zaawansowania. Plan treningowy będzie dostosowany do twoich możliwości jeśli jesteś osobą początkującą dostosuje tak ćwiczenie, żebyś nie miał/a problemu z ich wykonaniem.

Plan żywieniowy będzie składał się z 30 dniowego elastycznego jadłospisu z możliwością zamiany. Dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji nie chcesz spożywać ryb bo nie lubisz lub źle się po nich czujesz? Nie ma problemu. Brak monotonii dieta zróżnicowana bazujemy na ogólnodostępnych produktach w normalnych cenach, które dostaniesz w każdym sklepie. Przepisy będą szybkie i smaczne dodatkowo dostaniesz listę zakupów i ewentualne zamienniki produktów jeśli zajdzie taka potrzeba.

W tej opcji mamy stały kontakt przez okres czterech tygodni. Po minionych czterech tygodniach od realizacji planu, podopieczny podsyła mi swój kompletny raport z nowymi wynikami i wspólnie go korygujemy dodatkowo po miesiącu zostanie przygotowana nowa dieta z innymi daniami oraz plan treningowy. Każdy podopieczny w razie pytań podczas trwania współpracy może do mnie pisać lub dzwonić a ja postaram się rozwiązać każdą wątpliwość. Tutaj opieka trwa równo 3 miesiące uważam, że po takim czasie można oczekiwać realnych efektów. Pamiętajmy, że każdy z nas jest inny a kształtowanie sylwetki to nie sprint a maraton.

Współpracę zaczynamy liczyć od momentu wysłania przeze mnie kompletu rozpisek na email i okres opieki wynosi równo 90 dni z możliwością przedłużenia. Oczywiście to czy współpraca będzie kontynuowana czy zostanie zakończona po okresie 3 miesięcy zależy tylko od Państwa.

Kontakt telefoniczny dla podopiecznych dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-19:00

Na wszystkie wiadomości wysłane do mnie mailem lub przez instagrama/facebooka w dni robocze odpowiadam w ciągu 48 godzin. Dlatego jeśli wyślesz do mnie wiadomość np. w piątek o 22;00 możliwe, że odpowiedź otrzymasz dopiero w poniedziałek z rana. Oczywiście staram się odpowiadać dużo szybciej uwzględniając weekendy, ale trzeba pamiętać, że robię to tylko i wyłączenie z własnej woli i nie należy do do moich obowiązków!


Jak opłacić zamówienie?

Zamówienia można opłacić poprzez system przelewy24, paypal, blik, bądź wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Płać najbardziej popularnymi i bezpiecznymi metodami płatności znanymi na całym świecie. Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów od momentu kliknięcia "Przejdź do zakupu"  po dostarczenie ankiety treningowej. Tutaj podajemy numer konta jeśli nie chcą Państwo korzystać z  dostępnych opcji płatności.

54 1140  2004 0000 3102 7823 7634 

(W tytule proszę wpisać opieka trenerska i podać swoje imię i nazwisko)