Współpraca

899 zł

Dieta+Plan treningowy (Prowadzenie Online)
Pakiet Vip 3 miesiące

Czas realizacji planu trwa do 7 dni roboczych, po odesłaniu do mnie kompletnych informacji drogą e-mail (ankiety, pomiarów oraz zdjęć sylwetki tutaj wybór należy do Ciebie nie jest to obowiązkiem) W tej opcji mamy do wyboru plan treningowy do domu bądź na siłownie oczywiście uwzględniający cele podopiecznego. Zawsze biorę pod uwagę twój stopień zaawansowania. Plan treningowy będzie dostosowany do twoich możliwości jeśli jesteś osobą początkującą dostosuje tak ćwiczenie, żebyś nie miał/a problemu z ich wykonaniem. Jeśli będziesz miał/a problem z wykonaniem jakiegoś ćwiczenia możesz nagrać video telefonem a ja postaram rozwiązać się problem.

Plan żywieniowy będzie składał się z 30 dniowego elastycznego jadłospisu z możliwością zamiany. Dopasowany do twoich potrzeb i preferencji nie chcesz spożywać ryb bo nie lubisz lub źle się po nich czujesz? Nie ma problemu. Brak monotonii dieta zróżnicowana bazujemy na ogólnodostępnych produktach w normalnych cenach, które dostaniesz w każdym sklepie .Przepisy będą szybkie i smaczne dodatkowo dostaniesz listę zakupów i ewentualne zamienniki produktów jeśli zajdzie taka potrzeba. Plan żywieniowy będzie uwzględniał twoje problemy zdrowotne.

W tej opcji mamy stały kontakt przez okres 3 miesięcy dodatkowo po miesiącu zostanie przygotowana nowa dieta z innymi daniami oraz plan treningowy. Po dwóch tygodniach od realizacji planu, podopieczny podsyła mi swój kompletny raport z nowymi wynikami i wspólnie go korygujemy. Każdy podopieczny w razie pytań podczas trwania współpracy może do mnie pisać lub dzwonić a ja postaram się rozwiązać każdą wątpliwość. Tutaj opieka trwa równo 3 miesiące uważam, że po takim czasie można oczekiwać realnych efektów. Pamiętajmy, że każdy z nas jest inny a kształtowanie sylwetki to nie sprint a maraton.