Współpraca

299 zł

Dieta+Plan treningowy


Czas realizacji planu trwa do 7 dni roboczych, po odesłaniu do mnie kompletnych informacji drogą e-mail (ankiety, pomiarów oraz zdjęć sylwetki tutaj wybór należy do Ciebie nie jest to obowiązkiem). Ankieta zostanie wysłana automatycznie po opłaceniu zamówienia. W tej opcji mamy do wyboru plan treningowy do domu bądź na siłownie oczywiście uwzględniający cele podopiecznego. Zawsze biorę pod uwagę Twój stopień zaawansowania. Plan treningowy będzie dostosowany do twoich możliwości jeśli jesteś osobą początkującą dostosuje tak ćwiczenie, żebyś nie miał/a problemu z ich wykonaniem.

Plan żywieniowy będzie składał się z 14 dniowego elastycznego jadłospisu z możliwością zamiany. Dopasowany do twoich potrzeb i preferencji nie chcesz spożywać ryb bo nie lubisz lub źle się po nich czujesz? Nie ma problemu. Brak monotonii dieta zróżnicowana bazujemy na ogólnodostępnych produktach w normalnych cenach, które dostaniesz w każdym sklepie. Przepisy będą szybkie i smaczne dodatkowo dostaniesz listę zakupów i ewentualne zamienniki produktów jeśli zajdzie taka potrzeba.

W tej opcji nie mamy stałego kontaktu jest to tylko ułożenie planu dietetycznego i treningowego bez tak zwanego "prowadzenia online" +pakiet nie uwzględnia problemów zdrowotnych!

Jak opłacić zamówienie?

Zamówienia można opłacić poprzez system przelewy24, paypal, blik, bądź wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Płać najbardziej popularnymi i bezpiecznymi metodami płatności znanymi na całym świecie. Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów od momentu kliknięcia "Przejdź do zakupu"  po dostarczenie ankiety treningowej. Tutaj podajemy numer konta jeśli nie chcą Państwo korzystać z  dostępnych opcji płatności.

54 1140  2004 0000 3102 7823 7634 

(W tytule proszę wpisać opieka trenerska i podać swoje imię i nazwisko)