Współpraca

249 zł

Plan dietetyczny

Czas realizacji planu trwa do 7 dni roboczych, po odesłaniu do mnie kompletnych informacji drogą e-mail (ankiety, pomiarów oraz zdjęć sylwetki tutaj wybór należy do Ciebie nie jest to obowiązkiem) 

Plan żywieniowy będzie składał się z 30 dniowego elastycznego jadłospisu z możliwością zamiany. Dopasowany do Twoich potrzeb i preferencji nie chcesz spożywać ryb bo nie lubisz lub źle się po nich czujesz? Nie ma problemu. Brak monotonii dieta zróżnicowana bazujemy na ogólnodostępnych produktach w normalnych cenach, które dostaniesz w każdym sklepie. Przepisy będą szybkie i smaczne a produkty dostępne w każdym sklepie!

W tej opcji mamy stały kontakt przez okres czterech tygodni .Po minionych czterech tygodniach od realizacji planu, podopieczny podsyła mi swój kompletny raport z nowymi wynikami i wspólnie go korygujemy. Każdy podopieczny w razie pytań podczas trwania współpracy może do mnie pisać lub dzwonić, a ja postaram się rozwiązać każdą wątpliwość. Dowolna ilość zmian podczas trwania współpracy już w cenie.

Współpracę zaczynamy liczyć od momentu wysłania przeze mnie planu dietetycznego na email i okres opieki wynosi równo 30 dni z możliwością przedłużenia. Oczywiście to czy współpraca będzie kontynuowana czy zostanie zakończona po jednym miesiącu zależy tylko od Państwa.

Kontakt telefoniczny dla podopiecznych dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach: 8:00-19:00

Na wszystkie wiadomości wysłane do mnie mailem lub przez instagrama/facebooka w dni robocze odpowiadam w ciągu 48 godzin. Dlatego jeśli wyślesz do mnie wiadomość np. w piątek o 22;00 możliwe, że odpowiedź otrzymasz dopiero w poniedziałek z rana. Oczywiście staram się odpowiadać dużo szybciej uwzględniając weekendy, ale trzeba pamiętać, że robię to tylko i wyłączenie z własnej woli i nie należy do do moich obowiązków!


Jak opłacić zamówienie?

Zamówienia można opłacić poprzez system przelewy24, paypal, blik, bądź wpłatę bezpośrednio na nasze konto bankowe. Płać najbardziej popularnymi i bezpiecznymi metodami płatności znanymi na całym świecie. Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów od momentu kliknięcia "Przejdź do zakupu"  po dostarczenie ankiety treningowej. Tutaj podajemy numer konta jeśli nie chcą Państwo korzystać z  dostępnych opcji płatności.

54 1140  2004 0000 3102 7823 7634 

(W tytule proszę wpisać opieka trenerska i podać swoje imię i nazwisko)