Współpraca

349 zł

Dieta Vip (Prowadzenie Online)

Czas realizacji planu trwa do 7 dni roboczych, po odesłaniu do mnie kompletnych informacji drogą e-mail (ankiety, pomiarów oraz zdjęć sylwetki tutaj wybór należy do Ciebie nie jest to obowiązkiem) 

Plan żywieniowy będzie składał się z 30 dniowego elastycznego jadłospisu z możliwością zamiany. Dopasowany do twoich potrzeb i preferencji nie chcesz spożywać ryb bo nie lubisz lub źle się po nich czujesz? Nie ma problemu. Brak monotonii dieta zróżnicowana bazujemy na ogólnodostępnych produktach w normalnych cenach, które dostaniesz w każdym sklepie. Przepisy będą szybkie i smaczne dodatkowo dostaniesz listę zakupów i ewentualne zamienniki produktów jeśli zajdzie taka potrzeba. Plan żywieniowy będzie uwzględniał twoje problemy zdrowotne.

W tej opcji mamy stały kontakt przez okres czterech tygodni. Po dwóch tygodniach od realizacji planu, podopieczny podsyła mi swój kompletny raport z nowymi wynikami i wspólnie go korygujemy. Każdy podopieczny w razie pytań podczas trwania współpracy może do mnie pisać a ja postaram się rozwiązać każdą wątpliwość.